میراث جرون
امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۲۳:۱۳
یادداشت
فوزیه زمردی/درختانی که بهانه هرس سربریده می شوند

فوزیه زمردی/درختانی که بهانه هرس سربریده می شوند

[gallery columns="2" size="full" ids="27310,27311,27312,27313,27314,27315,27316"] در هر فرهنگ و جامعه ای درخت نمونه بارز طراوت ...

وقتی حکم شهردار پارسیان صادر نمی شود

وقتی حکم شهردار پارسیان صادر نمی شود

شهر پارسیان به عنوان مرکز شهرستان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم ...

داریوش حسن زاده/اختلاط دختر وپسردرمدارس بشاگرد

داریوش حسن زاده/اختلاط دختر وپسردرمدارس بشاگرد

اختلاط دختر وپسردرمدارس بشاگرد امروز يكي از معضلات جدي دربعضی از مراكز آموزشي بشاگرد ...

فروغ مسلم زاده /صیدهایی که دریا را جارو می کنند

فروغ مسلم زاده /صیدهایی که دریا را جارو می کنند

در خبرها آمده است که طی شش ماهه اول امسال صیادان هرمزگان 120 ...

احسان کامرانی/سخنی کوتاه با استاندار استان جناب آقای دکترهمتی

احسان کامرانی/سخنی کوتاه با استاندار استان جناب آقای دکترهمتی

جناب اقای استاندار حضور حضرتعالی را در منصب استانداری هرمزگان تبریک عرض نموده ...

فروغ مسلم زاده /نمایشگاه بیست وسوم دریک اپیزود

فروغ مسلم زاده /نمایشگاه بیست وسوم دریک اپیزود

بیست وسومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات در حالی برگزار می شود که در ...

فروغ مسلم زاده/نمایشگاه بیست وسوم ؛ بزرگترین پاتوق فرهنگی کشور

5الی 12ابان ماه مصلی تهران میزبان بزرگترین رویداد فرهنگی کشور و پاتوق اصحاب ...

فروغ مسلم زاده /مطالبه گری فقط یک گفتمان نیست

فروغ مسلم زاده /مطالبه گری فقط یک گفتمان نیست

امام حسین (ع) می فرمایند: اگر دین ندارید آزاده باشید ، این سخن ...

فروغ مسلم زاده/برچیده شدن مدارس کپری ؛شاید وقتی دیگر

فروغ مسلم زاده/برچیده شدن مدارس کپری ؛شاید وقتی دیگر

سال تحصیلی جدید را در حالی آغاز کردیم که وزیر تازه نفس آموزش ...

هرمزگان سرزمین فرصت ها است اما….

هرمزگان سرزمین فرصت ها است اما….

به گفته جناب استاندار هرمزگان ، این استان سرزمین فرصتهاست وبه همین دلیل ...

 • کد مطلب : 27226
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ آبان, ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
 • شما اینجا هستید :اخبار مشروح > گزارش
 •   

  هرمزگان فراموشت نمی کند ای مرد خستگی ناپذیر!

  توسعه و پیشرفت هر جامعه ای نیازمند دستانی توانمند و اراده ای قوی و روحیه مطالبه گر و شجاعی است که در برابر هیچ بادی نلرزدو هیچ قدرتی نتواند صدای عدالت خواهی اش را خاموش کند .

  گروه گزارش: میراث جرون
  1472997938569اگر چنین افرادی در هر جامعه ای پیدا شوند وبرای حفظ منافع جمع و مصالح عمومی از آسایش و رفاه و … گذشته وبرای احقاق حقوق از دست رفته مردم در هر پست و منصب و مقامی که باشند از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند آنگاه می توان به روزهای طلایی و اینده ای روشن امید داشت .
  هرمزگان نیز این روزها سرخوش از وجود چنین افرادی برخود می بالد و به آینده امیدوارتر از همیشه است ، همراهی وهمدلی نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس برای پیشبرد امور و کاهش بار مشکلات انباشته از سالیان دور و سو مدیریت ها دریچه ای به روی هرمزگان نو باز کرده و هرمزگان بیدار برای بیداری بیشتر تلاش می کند . فرزند خلف هرمزگان و سردار مطالبه گری «احمد مرادی» نامی آشنا برای هرمزگانیها و حتی مرکزنشینان و مجلسیان است . چرا که طی دوسال از شروع دوره نمایندگی نام هرمزگان بیشتر از همیشه از مجلس طنین انداز شده و هیات دولت و وزرایش بیشتر از قبل به سوالات و درخواستهای نماینده پرتلاش و خستگی ناپذیر هرمزگان در خصوص مشکلات حوزه انتخابیه اش پاسخ داده و می دهند .کارهای زیادی طی این مدت دو سال پیگیری شده و امور نیمه تمام زیادی هم در دست پیگیری و رسیدگی و رایزنی ها برای رسیدن به سرانجام است تا مردم هرمزگان روی آرامش و آسایش ببینند و دعاگوی نماینده ای باشند که تما م هم و غم وسلامتی و آرامش خودرا برای برچیدن بساط فقر و فلاکت وبیچارگی مردم در روستاها وشهرهای هرمزگان را صرف می کند و ذره ای از راهی که آغاز کرده عقب نشینی نمی کند . امروز مردم هرمزگان قدرشناسانه ، دعاگوی «احمد مرادی» هستندتا باردیگر در نهایت صحت وسلامت صدای گرم و مطالبه گرش در صحن علنی مجلس طنین انداز شود و مردم با خیالی آسوده به زندگی و کار و تلاش بپردازند چرا که ایمان وباور دارند که «مرادی» نامی هست وباید باشد تا مطالبات و خواسته هایشان را با زبان قانون ودر چارچوب قانون پیگیری نموده وبه سرانجام برساند. یکی از صدها امور که با پیگیری های زیاد وی به سرانجام رسید کاهش ۳۰الی ۶۰کیلومتری مسیر تردد به صنایع غرب استان -بندرخمیر- قشم و کشار می باشد که به طول ۲۷کیلومتر با پیگیری های مکرر مرادی نماینده مردم در مجلس در آستانه بهره برداری و افتتاح است تا اهالی این مناطق بتوانند با خیالی آسوده و بدون دغدغه دراین مسیر تردد نمایند و بدانند که نمایندگان آنها در مجلس چشم بینا و گوش شنوای مردمان هرمزگانند و برای آسایش شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نیستند. از جمله مزایای کاهش این مسیر همگرایی و کمک به توسعه اشتغال حداقل ۳۰روستا دراین مسیر می باشد .
  ساماندهی و افتتاح و تجهیز سالنها و زمین های ورزشی در شهر ها وروستاهای انتخابیه به شهادت حاضران واهالی از دیگر اموری که این نماینده پرتلاش همواره برای هموار کردن زمینه ورزش برای جوانان و نوجوانان هرمزگان پیگیری و دنبال کرده است .
  آسفالت معابر و محورهای ترددی کهورستان -کشاور وسیاهو -هماگ و دهها روستای دیگر نتیجه پیگیری و سرکشی های بی وقفه و مداوم مرادی به تمامی روستاهای حوزه انتخابیه که بالغ بر ۸۰۰روستا می باشد است .
  جناب مرادی ! مردم هرمزگان هرگز فراموشت نمی کنند و نام نیکی که از شما برجا می ماند ذخیره آخرت و دعای خیرزنان و مردان و پیرزنان وپیرمردان فرتوت و دلمرده روستایی بدرقه راه پرفراز و نشیبتان باشد ./

  برچسب ها :

  تبلیغ
  احمدمرادی oخبرگزاری علم و فناوری آفتاب جنوب دریانیوز ستاره شرق